AdWords jest najszybszą, najlepszą i najbardziej mierzalną reklamą w Internecie

Daje się mierzyć, efekt jest natychmiastowy a od doświadczenia agencji reklamowej zależy sukces prowadzonej kampanii.

AdWord gwarancją zarobku

Google jest najczęściej używaną wyszukiwarką zarówno w Polsce jak i w Europie oraz na świecie. Google dysponuje szeregiem danych użytkowników (Twoich potencjalnych klientów). Nieustannie zbiera i analizuje wiek, płeć, zainteresowania czy lokalizację i preferencje wyszukiwania. Dzięki temu mamy możliwość dotarcia do klientów przez Google Ads.

Linki sponsorowane to nie wszystko.

Google oferuje dedykowane reklamy w poczcie Gmail, reklamy graficzne w sieci reklamowej obejmującej dziś 2 miliony witryn czy reklamy remarketingowe wyświetlające się klientom którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę internetową. AdWors to również możliwość dotarcia z ofertą do użytkowników serwisu YouTube.

Nasza agencja posiada specjalistów z 11 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii AdWords.

Zaplanujemy i przeprowadzimy dla Twojej firmy kampanię, zaprojektujemy reklamy graficzne i tekstowe, zaproponujemy grupę docelowa, dobierzemy słowa kluczowe, przeprowadzimy analizę rynku i potencjalnego zysku. Jednym słowem doprowadzimy do zarobku z zainwestowanych pieniędzy.

Nowi klienci

Google Ads zapewnia szybkie, skuteczne i mierzalne dotarcie do klientów szukających właśnie Twoich produktów.

Elastyczne plany cenowe

Płacisz za kliknięcia, jesteś w stanie oszacować ilość wejść na Twoja stronę internetową i nie marnujesz pieniędzy za wejścia osób przypadkowych.

Nasze doświadczenie

11 lat zmagań, setki uśmiechów na twarzy naszych klientów i to czego nie wiemy – zarobione przez nich pieniądze. Nasze doświadczenie gwarancją sukcesu.

Jesteś zainteresowany bezpłatną ofertą?

Zadzwoń lub napisz. Nasz doradcza skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe i przedstawi niezobowiązująca ofertę przeprowadzenia kampanii Google Ads